1987' den bu Yana Sektördeyiz

Can-Atar Sigorta kuruluşundan bu yana geçen süre içinde tecrübenin yanı sıra; konusunda uzman kadrosuyla birlikte, oluşturduğu ekip ruhuyla siz değerli müşterilerine minimum fiyatlar ile maksimum teminatları kazandırmayı temel prensip olarak benimsemiştir.

Sigorta sektörünün her dalında geniş bilgi ve deneyime sahip olan şirketimiz, sigortacılık sektörünün en iyi şirketleri ile seviyeli ancak güvene dayalı bir o kadar da uzun yıllar sürecek işbirliği ortamında, siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına; yerinde ve doğru ürünleri bulmak ve uygulamak konusunda her zaman göreve hazır konumdadır.

Kurulduğu günden itibaren; sektörde emin adımlarla ilerleyerek müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına hızlı ve akılcı çözümler getirmek ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla “Bireysel ve Kurumsal Sigortacılık” alanında adından uzun yıllardır söz ettirmektedir.

8000’i aşkın müşterisine vermiş olduğu hizmetten güç alarak, kendisini sürekli yenileme ve daha iyi hizmet verme çabasındadır.

 

Şirketimiz, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Elementer, Sağlık, Bireysel Emeklilik, Hayat ve Tarım sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleri ile sağlam ilişkiler kuran şirketimiz kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır.

Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek, çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır. 

Şirketimiz çalıştığı Sigorta Şirketleri ile geliştirdiği işbirliği neticesinde, bireylere ve kurumlara fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta rekabet üstünlüğüne sahip bulunmaktadır. 

Cemal ATAR

Genel Müdür

8000’i aşkın müşterisine vermiş olduğu hizmetten güç alarak, kendisini sürekli yenileme ve daha iyi hizmet verme çabasındadır.

Uzman Kadromuz
7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

1987 yılından beri sizlere hizmet vermenin, haklı gururunu yaşıyoruz. Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için ekibimiz hizmetinizde.

Can – Atar Sigorta Hakkında daha detaylı bilgi almak için..