Teklif Al


Axa Sigorta Hızlı Fiyat Al

Seyahat Sigortası Nedir?

Gündelik hayatta vize sigortası olarak da bilinen seyahat sigortası yurtdışı seyahatleri öncesi konsoloslukların vize için zorunlu tutulan bir sigortadır. Sigorta şirketlerinin verdiği teminatlar dahilinde yurtdışında yaşayacağınız kazalara karşı güvence sağlamaktadır. Yaşayabileceğiniz sağlık problemleri, bagaj kaybı gibi seyahat sırasında başınıza gelebilecek kazalara karşı size güvence verir.

Bilmeniz Gerekenler

Schengen ülkeleri ve geri kalan ülkeler için 30 EURO teminat verilmektedir.

ABD, Kanada, Japonya için 50.000-USD teminat verilmektedir.

Seyahat sigortaları genel olarak seyahat başlangıcından bir gün önce başlayıp, seyahatin bitiminden bir gün sonra biter.

Seyahat sigortası yurtiçine tekrar giriş yapılmazsa 92 gün için geçerlidir. Bu süre zarfında TC sınırlarına giriş yapılmazsa, sigorta teminatları geçersiz olur.

Seyahat sigortası, seyahat süresince yapılabileceği gibi aylık, 3 aylık ve yıllık dahi yaptırılabilir. Eğer ki yıl içerisinde birden çok yurtdışı seyahatleriniz oluyorsa, her vize başvurusu için farklı bir seyahat sigortası yaptırmanız gerekmez.

Genel Şartlar

Seyahat Sigortasının Genel Şartları için tıklayınız.

SEYAHATE GİTMEDEN..

Sigortalının, yurt dışı seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemlerini teminat altına alan ve seçilen alternatife göre asistans hizmetleri ile desteklenmiş seyahat sağlık sigortasıdır.

Teminatlar

  • Ayakta tedavi kapsamında yapılan acil muayene tanı ve tedavi amaçlı masraflar, ilgili doktorun yazdığı ilaçlar ve kullanılan tıbbi malzemeler
  • Kaza veya ani hastalık sonucu hastane tedavisi masrafları
  • Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli veya seyahati
  • Sigortalının vefatı halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun olarak nakli veya bulunduğu ülkede defnedilme masrafları


Teklif Al


Axa Sigorta Hızlı Fiyat Al